Szijjártó Péter optimista a térség jövőjével kapcsolatban
Továbbra is a közép-európai térség lesz az európai növekedés motorja, és ez önbizalmat ad az európai jövőről folyó vitában - jelentette ki Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Pozsonyban, a visegrádi négyek külügyminisztereinek találkozója után.




