Probiotikumok miatt büntetett a hatóság
Az emésztőrendszer számára hasznos baktériumok szervezetbe juttatását ígérő étrend-kiegészítő termék reklámozása miatt büntetett a GVH. A cégek nem igazolták a reklámokban megfogalmazott állítások valóságtartalmát.



