Addig nincs pénz, amíg ez a függetlenkedéses dolog tart
A katalánok hosszú évek után ismét kötvényt bocsátanának ki, s ezért amerikai alapkezelőkkel és befektetési bankokkal találkoznának New-Yorkban. Úgy tűnik azonban, hogy amíg napirenden szerepel a függetlenségi téma, pénz nem lesz.




