Vegyesen indultak a tőzsdék Nyugat-Európában
Vegyesen nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön.
Vegyesen indultak a tőzsdék Nyugat-Európában
Vegyesen nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön.
Lefelé indult el a tőzsde Nyugat-Európában, a Brent viszont maradt jóval száz dollár fölött
Mínuszokkal kezdtek az európai börzék, de az olaj, az arany és a gáz is enyhén csökkenő pályára állt - írta meg az MTI.
Vegyesen indult a nap New Yorkban
Vegyesen nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók csütörtökön.
Csak London maradt vörösben, lefelé tart az olajár
London kivételével indexemelkedéssel indult a kereskedés csütörtökön az európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Esés az európai tőzsdéken
Jelentős gyengüléssel kezdték a keddi kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók.