Komoly mínusszal zárt a magyar tőzsde
Jelentős mínuszban zárt a tőzsde, a legnagyobb esést az OTP papírjai szenvedték el. A rossz teljesítmény hátterében az egész európai piacra jellemző negatív befektetői hangulat húzódik meg - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője a csütörtöki tőzsdei kereskedésről az MTI-nek.




