Londonban pluszban, Frankfurtban mínuszban zárt a tőzsde
Vegyesen, túlnyomórészt pluszban zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
Londonban pluszban, Frankfurtban mínuszban zárt a tőzsde
Vegyesen, túlnyomórészt pluszban zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
Karcsú nyitást hozott a kedd reggel Európában
Vegyesen, többnyire csekély indexveszteséggel indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon.
Esett az olaj és az arany is, a gázról nem is beszélve
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
Megfordult a trend, eljöhetett végre Európa ideje
A hedge fundok egyre inkább zárják az amerikai részvénypiac emelkedésére játszó tétjeiket és az elképesztően drága technológiai részvények helyet elkezdtek az európai tőzsdék felé fordulni. Egy évtizede nem volt ilyen kicsi a lelkesedés az amerikai papírok iránt.
Az amerikai költségcsökkentés serkentőleg hat az európai piacokra
Emelkedéssel indult a kereskedés csütörtökön a főbb európai értékpapírpiacokon. Szerdán a tőzsdék nagy, egy-másfél százalékos veszteséggel zártak.