Öten 2,8 milliárdot fizettek a 3,5 gigahertzes blokkokért
Sikeres volt az első magyarországi frekvenciaárverés, a tegnapi liciten induló hat cégből öt jut frekvenciához. A nyertesek összességében 2,8 milliárd forintot fizetnek a nagy adatátviteli lehetőséget biztosító sávért.
