Újabb 15 évig még biztosan lehet mobilozni
A hazai szolgáltatók meghosszabbították frekvenciahsználati engedélyüket. A mai aukción az állam több mint 150 milliárd forint bevételre tett szert.
Újabb 15 évig még biztosan lehet mobilozni
A hazai szolgáltatók meghosszabbították frekvenciahsználati engedélyüket. A mai aukción az állam több mint 150 milliárd forint bevételre tett szert.
Újra hallható lesz a Danubius Rádió
Nevet vált a Nonstop Rádió februártól: Danubius Rádióként folytatja.
Újabb bukkanó nehezíti a Klubrádió frekvenciájának újraosztását
Lezárult a jelenleg a kormánykritikus híreket is közlő Klubrádió által használt, budapesti 92,9 MHz-es rádiófrekvencia további tíz éves használatára kiírt pályázat beadási határideje. A három beadott pályázat alaki vizsgálata után a Médiatanács csak az egyik jelentkezőtől, a Klubrádió Zrt.-től kér hiánypótlást, a másik két pályamunkát alakilag érvénytelennek minősítette.
Három szolgáltató vehet részt az NMHH ősszel meghirdetett frekvenciaértékesítésén
A 900 megahertzes (MHz), valamint az 1800 MHz-es frekvenciasávok frekvenciahasználati jogosultságai tárgyában kiírt árverési eljárásban a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) árverési nyilvántartásba vette a Telekomot, a Telenort és a Vodafone-t december 17-én. Az eljárás a licitálással folytatódhat, várhatóan a jövő év elején - közölte a hatóság.
Hamarosan elérhető a Music FM korábbi frekvenciájának pályázata
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa véleményezésre közzéteszi a Pápa 95,7 MHz-re és a Budapest 89,5 MHz-re szóló rádiós frekvenciapályázat tervezetét - írja az MTI.