Mégiscsak elutalja a kormány Budapestnek a 10 milliárdos egészségügyi forrást
A kormány állja szavát, az Egészséges Budapest Program (EBP) keretében idén is jár a több mint 10 milliárd forint a fővárosi kerületeknek - írta a Miniszterelnökség Budapest és a fővárosi agglomeráció fejlesztéséért felelős államtitkára kedden a Facebook-oldalán.




