Biztonsági riadó a Nemzetek Ligájában: menekítik a meccset, Magyarországon játszik Izrael és Ausztria
A közel-keleti helyzet miatt az Osztrák Labdarúgó Szövetség kénytelen volt teljesen átírni a menetrendet: biztonsági okokból elvették Izraeltől a hazai pálya előnyét a Nemzetek Ligájában. Ralf Rangnick sztárokkal teli osztrák válogatottja így novemberben nem a puskaporos Közel-Keleten, hanem a debreceni Nagyerdei Stadionban lép pályára az utolsó, sorsdöntő csoportmeccsen. A döntés miatt hatalmas szurkolói roham várható Debrecenben, hiszen Bécsből mindössze pár órás autóúttal elérhető a semleges helyszínként kijelölt magyar aréna.








