BUX 138413.40 -0,78 %
OTP 44470 -1,0 %
header

foci-eb

06.
19.
10:37

Merkel nem pártolja a magyarországi teltházas Eb-meccseket, pedig a döntő is Budapesten lehet

Angela Merkel német kancellár örül, hogy szurkolók előtt rendezik meg a labdarúgó-Európa-bajnokság mérkőzéseit, de a járvány miatt azt kritizálta, hogy teltházas meccseket is tartanak. Jelenleg csak Budapesten ülhet minden székre drukker, ami egyértelműen a magyar szervezők felé kritika. Közben arra is van esély, hogy épp a teltház miatt Budapesten lehet a döntő is.

Szerző(k):
Szabó Dániel