Mi lesz a nyugdíjjal? Áll a bál a nyugdíjfolyósítónál
Átverte a kormány az államkincstár dolgozóit, amikor ötvenszázalékos béremelést ígért - írja a Népszava. Talán jövőre emelkednek a fizetések, ám addig folytatódhat a szakemberek menekülése. Egy részük harcot hirdetett.




