BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

fizetés

07.
23.
11:31

Bérből és fizetésből él? Ennek nagyon fog örülni

Magyarország évek óta szégyenpadon ül az Európai Unióban, mert magas a fizetések adóéke, a munkaadó teljes költségének és a nettó béreknek a hányadosa. A kormány korábban csak a családosok adóékét csökkentette, most a szociális hozzájárulási adó fokozatos kicsinyítésével a gyerektelenek is jobban járhatnak. Csakhogy fontos különbség a kettő között, hogy utóbbihoz a munkaadó jó szándéka is kell.

Szerző(k):
Szász Péter