Átszerveznék a rendőrséget Pintérék: bevezetik a teljesítményértékelést
Jövő februártól átlagosan 20 százalékos illetményemelést kaphatnak a rendőrök, a túlórapénz megmaradna, de több pótlékot megszüntetne egy belügyi törvénycsomag, amelyet az egyik szakszervezet szerint november 20-ig benyújthat a Belügyminisztérium a parlamentnek.




