Nagy üzlet az e-kormányzat
A világ fejlett országaiban gőzerővel folyik az e-kormányzatok megvalósítása. Az Egyesült Államokban néhány hónapja kormányzati szuperportál indult, amelyről több millió weblap érhető el, és hasonló szolgáltatást épít ki a brit, a francia és az olasz kormány. A skandináv államokban már régóta sok eleme működik az e-kormányzatnak. Magyarországon májusban várhatók az első adatok a tervezett kormányzati site-ról.
