BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
header

finomító

05.
24.
07:31

Erősen fogyóban a magyar olajtartalék

Az orosz vezetékeken érkező szennyezett olaj helyett a stratégiai készlethez nyúltak. Szakértők vitatják, hogy a miniszteri döntés racionális és nemcsak a Mol profitját hivatott megóvni. Mások viszont azt állítják, mivel az olajtársaság finomítóit 63 százalékban a Barátság vezetékből látták el, az Adrián érkező szállítmányokat csak sokára lehetett volna felpörgetni a szükséges szintre.

Szerző(k):
Szabó Dániel