BUX 138628.15 -0,62 %
OTP 44630 -0,65 %
header

fiatal

08.
17.
11:39

OTP-felmérés: legkésőbb 22-25 éves korára illene egy fiatalnak a saját lábára állnia

A magyar lakosság kétharmada szerint akkor tekinthető valaki felnőttnek, ha anyagilag függetlenedik a szüleitől, képes eltartania saját magát és képes önálló döntéseket hozni a pénze elköltésére vonatkozóan – derül ki az OTP Bank megbízásából készített felmérésből. A megkérdezettek több mint fele, 22-25 éves korra teszi azt a kort, amikor illene függetlenné válniuk a fiataloknak.

Szerző(k):
Herman Bernadett