Sorra állnak le az amerikai óriáscégek
Sorra zárnak be az észak-amerikai autógyárak is. A hét közepétől a legnagyobb üzemek, így a GM, a Ford és a Fiat Chrysler is az ideiglenes bezárás mellett döntött. A munkások bérük 75 százalékát kapják a leállás idejére.




