Koronavírus: 37 beteg elhunyt, 2400 az új fertőzött Magyarországon
Péntekre virradóra 2400 új fertőzöttet azonosítottak, szemben az egy nappal korábbi 2568 fővel, és tegnap is 37 beteg hunyt el, akárcsak egy nappal korábban. Kórházban jelenleg 1688 covidost ápolnak szemben az előző napi 1724 fővel. Lélegeztetőgépre 50 beteg szorul, egy beteggek kevesebb, mint előző nap. A legalább egy adag oltást felvett magyarok száma 289 fővel nőtt. A tesztek 20,31 százaléka igazolta a vírus jelenlétét.



