BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

fertőzés

01.
13.
15:23

Annyi az új fertőzött, hogy lépnie kellett a román kormánynak

A román kormány a kórházak betegfelvételi osztályainak tehermentesítése érdekében olyan járóbeteg-rendszerben működő Covid-központok kialakításáról döntött, amelyek felmérik az enyhe tüneteket mutató, vagy tünetmentes koronavírus-fertőzöttek állapotát és az otthoni kezeléshez szükséges gyógyszereket is felírják. Az új fertőzöttek száma 240 százalékkal haladjq meg az elmúlt két hetes átlagot.

Szerző(k):
Domokos Erika