Újraindul a vonatforgalom Szeged és Hódmezővásárhely között
A tram-train beruházáshoz kapcsolódóan hamarosan befejeződik a nagyvasúti pálya felújítása Szeged és Hódmezővásárhely között, ezért február 22-től ismét vonatok közlekedhetnek a két város között - tájékoztatta a MÁV Zrt. az MTI-t.




