Reagált a Kreml az újabb amerikai feketelistára
Washington de facto az Egyesült Államok ellenségének minősítette a "Kreml-listán" szereplő orosz személyeket, a lajstrom potenciálisan árthat az orosz cégek arculatának - jelentette ki Dmitrij Peszkov orosz elnöki szóvivő újságíróknak kedden Moszkvában az MTI szerint.




