Gázválság: Románia óriáskitermelése nem most indul el
Leghamarabb öt év múlva kezdődhet el a fekete-tengeri Neptun Deep gázmező kitermelése, ahonnan évente 10 milliárd köbméter gáz kitermelését tervezik – jelentette ki pénteken Alfred Stern, az OMV vezérigazgatója az MTI szerint.


