Románia tett egy nagy lépést előre
Megkapta az engedélyt a román kormánytól az a vállalat, amely megkezdi a Fekete-tenger feneke alatt lévő földgáz kitermelését. Ezzel egy kicsit javul Románia gázfüggetlensége. A feltárások tovább folynak a térségben.




