A felsőoktatás reformja: zseniket, innovátorokat és matematikusokat toboroznak
Több diákra lenne szükség a felsőoktatásban a matematikai, természettudományi, mérnöki és informatikai (MTMI) területeken, ezért a kormány célul tűzte ki, hogy 2030-ig minden második egyetemi hallgató MTMI-képzésben tanuljon.




