Nem ilyen áprilist várt a világ, de a héten jöhet a feketeleves
Az amerikai részvénypiacnak sikerült emelkedéssel búcsúznia az áprilistól, azonban az erősödés nagy része szinte kizárólag az óriáscégeknek volt köszönhető, ami nem túl jó jel. A héten minden szem a Fedre szegeződik: a félelem oka változatlan, attól tart mindenki, hogy a túlzott szigorítás miatt jöhet a rettegett recesszió.




