Tízből több mint egy ember éhezik - itt vannak a friss adatok
Több mint tíz év óta először emelkedett az éhezők száma a világban, a teljes népesség 11 százaléka, 815 millió ember éhezett tavaly - derült ki az ENSZ Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Szervezetének (FAO) Rómában pénteken közölt jelentéséből.




