Nehezen indult a hét: beragadt Európa a rajtnál
A legtöbb vezető nyugat-európai tőzsde csökkenéssel zárt hétfőn.
Nehezen indult a hét: beragadt Európa a rajtnál
A legtöbb vezető nyugat-európai tőzsde csökkenéssel zárt hétfőn.
Már megint mi történik az olajárakkal?
Vegyesen kezdték, végül erősödéssel zárták a kereskedést a nemzetközi piacok.
Óriási pofont kapott a tőzsdén a Deutsche Bank
Veszteséggel zártak az európai tőzsdék szerdán. Az abszolút vesztesek a luxuscikk-forgalmazó részvények voltak.
Esősre vették a figurát a nyugati tőzsdék
Csökkenéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken. Az európai gázár esett.
Jelentősen emelkedett a gáz ára
Vegyesen alakult a nap a nemzetközi tőzsdéken.