Energikus rajttal indította a hetet Európa
A DAX kivételével erősödéssel zárták a hétfőt a vezető nyugat-európai tőzsdék. Az olajé nőtt, a gáz és az arany ára viszont csökkent.
Energikus rajttal indította a hetet Európa
A DAX kivételével erősödéssel zárták a hétfőt a vezető nyugat-európai tőzsdék. Az olajé nőtt, a gáz és az arany ára viszont csökkent.
Nagy zakóval indult a hét a tőzsdéken
Nem alakult jól a hétfői nap a nemzetközi piacokon.
Nagyot esett az olaj ára, indulhat a csökkenés a kutakon
A vezető nyugat-európai tőzsdék emelkedéssel zárták a napot. Az arany és a gáz ára is emelkedett.
Már megint mi történik az arannyal?
Kissé gyengültek az európai tőzsdék. A nemesfém viszont továbbra is törtet előre.
Új rekordot döntött az arany
Miközben a nyugat-európai tőzsdék a térség autóipari szereplőinek borús kilátásai miatt igencsak bedőltek, addig az arany sosem volt ilyen drága.