Új adót vezetnek be Magyarországon - jönnek az adóemelések?
Orbán Viktor szerint a magyar költségvetésben két hete Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter által bejelentett kiadási zárolásokon kívül arra is szükség van, hogy bizonyos egyszeri kiadásokat egyszeri bevételekből fedezzenek, az állami vagyon terhére, megemeljék a pénzügyi tranzakciós illetéket, a bankadót, az \"energiaadót\", és bevezessenek egy új reklámadót.




