Katasztrofális vége lett az észak-koreai atomprogramnak
Kim Dzsongun észak-koreai diktátor úgy egyezkedik az atomprogramja leállításáról, hogy valójában az egy balesetben magától megsemmisülhetett: kínai kutatók szerint a legfőbb kísérleti telep az országban, a Mantap-hegy gyomrába vájt alagútrendszer beomolhatott. Radioaktív sugárzástól tartanak a szakértők.




