Trump döntött: ekkor találkozna Kim Dzsong Unnal
Donald Trump amerikai elnök pénteken bejelentette, hogy június 12-én Szingapúrban megtartják a tervezett amerikai-észak-koreai csúcstalálkozót, ahol találkozhat Észak-Korea vezetőjével.
Trump döntött: ekkor találkozna Kim Dzsong Unnal
Donald Trump amerikai elnök pénteken bejelentette, hogy június 12-én Szingapúrban megtartják a tervezett amerikai-észak-koreai csúcstalálkozót, ahol találkozhat Észak-Korea vezetőjével.
USA-Észak-Korea csúcs: most éppen így áll a helyzet
Mike Pompeo amerikai külügyminiszter szerint sikerült haladást elérni New Yorkban a Kim Jong Csollal, az észak-koreai állampárt Központi Bizottsága alelnökével tartott megbeszéléseken, de még nem biztos, hogy lesz amerikai-észak-koreai csúcstalálkozó - írja az MTI.
Olyan helyre ment az orosz külügyminiszter, ahol kilenc éve nem járt
Megkezdte csütörtökön a Koreai-félsziget helyzetének és más térségbeli kérdéseknek szentelt phenjani tárgyalásait Szergej Lavrov orosz külügyminiszter - jelentették orosz hírügynökségek.
Fontos USA-Észak-Korea tárgyalások voltak az éjszaka
Másfél órát tanácskozott egymással szerdán este New Yorkban Mike Pompeo amerikai külügyminiszter és Kim Jong Csol, az észak-koreai állampárt Központi Bizottságának alelnöke, a hírszerzés volt vezetője.
Fehér Ház: június 12-én megtartják az USA-Észak-Korea csúcsot
Az amerikai elnöki hivatal, a Fehér Ház arra számít, hogy június 12-én megtartják a csúcstalálkozót Donald Trump amerikai elnök és Kim Dzsong Un észak-koreai vezető között - közölte Sarah Huckabee Sanders, a Fehér Ház szóvivője szerdán Washingtonban.