Új vezérigazgatókat neveztek ki négy állami erdőgazdaság élére
Négy állami erdőgazdaság vezérigazgatója vonult nyugállományba az év elején, az új vezetők kinevezését Zambó Péter, az Agrárminisztérium (AM) erdőkért és földügyekért felelős államtitkára adta át - írja az MTI a tárca közlése nyomán.




