Drágulás: a kormány 50 milliárdért építtet két iskolát Dunakeszin
Kormányzati magasépítési beruházásként valósul meg két új iskola építése Dunakeszin, uszodával, sportpályákkal és egy rendezvényhelyszínként is használható 450 fős étteremmel együtt. A megvalósításra 49,6 milliárdot használhat fel az állami beruházási ügynökség, Dunakeszi városa pedig 300 millió forintot kap az innovációs tárcától azért, hogy tájékoztassa a lakosságot a beruházásról - derül ki a kormány most megjelent határozatából.




