Egy év alatt 11 százalékkal nőtt az építőipari termelés
Idén januárban az építőipari termelés volumene a nyers adatok szerint 11 százalékkal magasabb volt az egy évvel korábbinál. Mindkét építményfőcsoport termelése bővült. A szezonálisan és munkanaphatással kiigazított indexek alapján az előző hónaphoz képest a termelés 7,4 százalékkal nőtt, januárban 32,8 százalékkal haladta meg a 2020. májusi mélypontot - közölte a KSH.




