Jó hírt kapott a Vodafone
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) határozata alapján a Vodafone Magyarországnak is meghosszabbította a hatóság 2027. június 23-ig a 2100 MHz-es frekvenciasávban 2019. december 23-ig fennálló frekvenciahasználati jogosultságát - közölte a telekommunikációs vállalat.




