Gazprom-vezér: meg fog épülni az Északi Áramlat 2 földgázvezeték
Az amerikai fenyegetések ellenére is meg fog épülni az Északi Áramlat 2 földgázvezeték - jelentette ki Alekszej Miller, a Gazprom orosz gázipari vállalat vezérigazgatója újságíróknak szerdán Moszkvában.




