Magasabb vámot vetnek ki az oroszok a kőolajra
Oroszország havi összevetésben 11,9 dollárral, tonnánként 91,90 dollárra emeli a kivitelre szánt kőolaj vámját októbertől az egy hónappal korábbi 80 dollárról a kőolaj drágulása miatt - közölte az orosz pénzügyminisztérium.




