BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

energiaár

03.
20.
14:57

Orbán: az energia ára a legfontosabb

Az energetikai szerződések előzetes uniós jóváhagyása nem, az energiaunió azonban elfogadható Magyarország számára - mondta Orbán Viktor az állam- és kormányfők kétnapos brüsszeli csúcstalálkozójának zárónapján. Kiemelte, hogy magyar szempontból az energia ára a legfontosabb. Arról is beszélt, hogy szerinte jó lépés összekötni az Oroszország elleni szankciók és a minszki megállapodások sorsát - olvasható az inforadio.hu-n.

Szerző(k):
Inforádió