Államosítással fenyegeti az energiaszolgáltatókat Bukarest
Nem kizárt, hogy a román kormány a magyarországi példát követve újraállamosítja a korábban privatizált cégeket − közölte Constantin Nita tárca nélküli miniszter.
Államosítással fenyegeti az energiaszolgáltatókat Bukarest
Nem kizárt, hogy a román kormány a magyarországi példát követve újraállamosítja a korábban privatizált cégeket − közölte Constantin Nita tárca nélküli miniszter.
Érdemes-e külföldi áramrészvényt venni?
Nemcsak a magyar áramszolgáltatókra nehezedik nyomás az árpolitikát illetően, így befektetési céllal nehéz jó célpontot találni a szektorban.
Kína menti meg az eurózónát? - Örülnek a piacok
Az olasz kormány Kínához fordult segítségért, remélve, hogy a jelentős tartalékokkal rendelkező ország vásárlásai kisegítik az országot szorult helyzetéből. A hírt örömmel fogadta a piac.