Alig használja a kormány a bérelt luxusautókat
A rendőrség évente 27 millió forintért bérel luxusautókat Áder János köztársasági elnök, a miniszterek, valamint az Alkotmánybíróság és a Kúria elnökének szállítására hivatkozva, az érintettek azokban az autókat alig használják - tudta meg a Népszava.




