BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

ellenzék

04.
21.
21:57

"Holnap megdől ez a hatalom" - üzenték a kormánynak a tüntetésről

Bár még többen az utcán maradtak a szombati, Mi vagyunk a többség nevű tüntetés után, az hivatalosan véget ért. A szervezők szerint közel 100 ezer ember lehetett az utcán. A hódmezővásárhelyi polgármester azt mondta, hogy össze kell tartaniuk az embereknek, nem szabad, hagyni, hogy bárkit is bántsanak, ha pedig valakit hátrány ér, mindenkinek utcára kell mennie. Szerinte sokan félnek, hogy szót emeljenek, ezért ki kell mellettük állni. Kihirdették a következő nagy tüntetés időpontját is.

Szerző(k):
Szabó Dániel