Gyorshajtás: megjött a traffipaxok mérlege
A magyar autósok az elmúlt évben a járványügyi korlátozások után visszatértek ahhoz a szokásukhoz, hogy nagyvonalúan kezelik a közlekedési szabályokat. Gyorshajtásért és a piros lámpa figyelmen kívül hagyásáért fizettek a legtöbbet.




