Folytatódik a káosz a tankolásnál, a Mol és az OMV nem kér forgalmit
Miután a benzinár szabályozásáról szóló rendelet nem teszi kötelezővé a jogosítvány bemutatását ahhoz, hogy valaki ársapkás üzemanyagot vásárolhasson, nem mindenütt kérik ezt az autósoktól. A Mol és az OMV sem forszírozza ezt.




