Egy új koncepció szerint értékelnék a tanárok és az igazgatók teljesítményét
A pedagógusoknak és az igazgatóknak minden tanévben túl kell majd esniük ezen, a gyengén teljesítők anyagilag is rosszul járhatnak – derül ki egy Belügyminisztérium által készített koncepcióból.




