Sokat nyertek a járvány alatt a szupergazdagok, most bebiztosítanák a profitot
A világ leggazdagabbjainak vagyona jelentősen növekedett a járvány kezdete óta. Ők most inkább bebiztosítanák nyereségüket és biztos helyre tennék amit megkerestek.
Sokat nyertek a járvány alatt a szupergazdagok, most bebiztosítanák a profitot
A világ leggazdagabbjainak vagyona jelentősen növekedett a járvány kezdete óta. Ők most inkább bebiztosítanák nyereségüket és biztos helyre tennék amit megkerestek.
Karácsony: kórházat záratna be a kormány Budapesten, hogy irodaház legyen a helyén (Frissített: MNV-reagálás)
A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) egyoldalúan felmondta a bérleti szerződést a Fővárosi Önkormányzattal arra a XIII. kerületi Szabolcs utcai ingatlanra, amelyben jelenleg a hajléktalan embereket ellátó kórházat működteti a főváros - írja Karácsony Gergely a Facebookon. Az MNV szerint a Fővárosi Önkormányzat 9 hónapja tudja, hogy a bérleti jogviszony meg fog szűnni
Szakértő: a kormány szorul segítségre, el kéne fogadni
Az ellenzéki vezetésű önkormányzatok pártpolitikai megfontolások nélkül szeretnének segíteni a járvány elleni védekezésben, amit el kellene fogadnia a kormánynak - véli a Fővárosi Önkormányzat tanácsadója.
Hová kerülnek a betegek? Fantom ágyak a kórházakban?
Eltérés van egy a sajtó birtokába került dokumentumban szereplő számok és a nyilvánosságra hozott adatok között a rendelkezésre álló intenzív ágyak számáról.
Már a nem süt a nap, nem fúj a szél esetére is készülhetnek a németek
Egy komplex modellezés eredménye azt mutatja, hogy ha az energiafelhasználás hatékonyságát és a fogyasztás menedzselését nem tökéletesítik, akkor 2050-ig Németországnak 10 gigawattnyi olyan erőművi áramtermelő potenciálra van szüksége, amit évente legfeljebb csak néhány napra vennének igénybe. Ha fejlesztenek, akkor elég lesz 5 GW is.