BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

élelmiszer-hamisítás

04.
27.
11:11

Összedolgozik az élelmiszer-biztonsággal és az egészséges táplálkozással foglalkozó hivatal

Az élelmiszer-biztonsággal és az egészséges táplálkozással kapcsolatos hatékony társadalmi szemléletformálás elősegítése érdekében együttműködési megállapodást kötött a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) és az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (Ogyéi) - közölte a két szervezet közös közleményben csütörtökön az MTI-vel.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan