Kirobbant a villanybuszok forradalma
Számottevő hatással lesz a világ olajfogyasztására annak, hogy Kína nagyvárosaiban irtózatos sebességgel terjed az elektromos buszok használata. Az USA és Európa ezen a téren hatalmas lemaradásban van.
Kirobbant a villanybuszok forradalma
Számottevő hatással lesz a világ olajfogyasztására annak, hogy Kína nagyvárosaiban irtózatos sebességgel terjed az elektromos buszok használata. Az USA és Európa ezen a téren hatalmas lemaradásban van.
Összeáll riválisával a Mercedes - jönnek a közös villanyautók
A Daimler, valamint a Volvo márka tulajdonosa, a Geely 2022-től új, közösen fejlesztett villanyautókat dob piacra. A Mercedes rajzol, a Geely pedig a műszaki tartalomért felel.
A Seat is jön a saját e-autójával
A Seat új elektromos stratégiájának részeként 6, tisztán elektromos és plug-in hibrid változatot dob piacra 2021 elejéig - jelentette be a cég szerdán.
Hatalmas offenzívát indít a Volkswagen
Megközelítőleg a harmadával csökkentené a teljes flottája szénlábnyomát 2025-re a Volkswagen-csoport. A társaság harmincmilliárd eurót szánna az elektromos átállásra, kínálatának negyven százaléka lenne elektromos, ezen felül három és fél ezer töltőt telepítene szerte Európában - írja a Magyar Nemzet.
Nagyot újított a Mol
Ultragyors e-töltőt adott át a Mol csütörtökön Budapesten, az egy hónapig ingyenesen használható eszköz egy időben két elektromos autót tud 20-30 perc alatt feltölteni.