Több száz fős elbocsátás jön a közmédiában
Összesen 414 embert érintő elbocsátási szándékot jelentett be az illetékes munkaügyi központoknál a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA).
Több száz fős elbocsátás jön a közmédiában
Összesen 414 embert érintő elbocsátási szándékot jelentett be az illetékes munkaügyi központoknál a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA).
Újabb elbocsátás: a Magyar Telekom 250 dolgozótól válik meg
A Magyar Telekom megállapodott a társaságnál működő érdekképviseletekkel a 2012. évi létszámleépítésről, melynek értelmében 250 dolgozótól válnak meg. Az igazgatók negyedét elküldik.
Válságadó, végtörlesztés - leépítésbe kezdhet a hazai bank
Az Erste Group hétfőn súlyos lépéseket jelentett be a kialakult gazdasági helyzet miatt, amelynek részeként a bank amellett, hogy a magyar leányvállalatát mintegy 600 millió euróval feltőkésíti, olyan átalakításba is kezd, amely Magyarországon leépítésekkel is járhatnak.
Leépít a Nokia Komáromban
Átszervezi tevékenységét a Nokia, amely a komáromi gyárát is érinti, romániai egységét már az év végén bezárja.
Jelentős elbocsátást tervez a Philips Székesfehérváron
Harmadik gyártóbázisára tervezi kiszervezni székesfehérvári üzeméből egyes termékek - a szájhigiéniai eszközök, elemes borotvák, telefontartozékok - végszerelését és csomagolását a Philips.