BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
08.
29.
15:46

Felültette a kormány a kis benzinkutakat

Egyre nehezebb helyzetben vannak a kis független benzinkutak, ugyanis miközben továbbra sem kapták meg a kormány által beígért támogatásukat, a Mol csökkentette a számukra kiadható üzemanyag mennyiségét is. A kifizetések késlekedése azért is furcsa, mert ennek az ígéretnek a fejében mondott le a Független Benzinkutak Szövetsége (FBSZ) arról, hogy tagjaik egyszerre szüneteltessék a munkát augusztus 19-én és 20-án.

Szerző(k):
Szász Péter